Autor Subiect: Un baaaanc :)  (Citit de 342226 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Racky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 499
  • Gen: Bărbat
  • Romanian Road Runner - Membru "adoptat"
Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #120 : 18.Feb.2009, 11:51:09 p.m. »
Micul Thomas, cel mai bun elev din clasa o intreaba pe invatatoare daca poate sa-i vorbeasca dupa ore. Ea accepta.

 -Ce vrei sa-mi zici Thomas?

-Cred ca sunt prea inteligent ca sa raman in clasa asta, ma plictisesc! As vrea sa trec direct la Liceu.

 Directorul scolii este informat si il intreaba pe Thomas daca vrea sa treaca niste teste. Thomas accepta fara sa ezite si testarea incepe.

-Sa vedem Thomas:3×4?

-12 -

- si 6×6?

-36,domnule director.

 -Capitala Japoniei?

 -Tokio!

Testul continua inca o jumatate de ora, Thomas nu face nici o greseala! La sfarsitul testului domnul director este multumit dar profesoara intreaba daca poate sa-i puna si ea cateva intrebari. Amandoi accepta. Profa, care nu vroia sa-l piarda din clasa, incepe sirul intrebarilor derutante:

-Thomas,vaca are 4 si eu am 2 ce este?

 -Picioarele,doamna.

-Corect,ce gasim in pantaloni tai si nu gasim in ai mei? Directorul se mira de intrebare…

-Buzunare,doamna

-Bine Thomas,unde au femeile parul cel mai cret? Directorul se pregateste sa intervina chiar cand Thomas raspunde:

 -In Africa ,doamna! raspunde copilul fara sa ezite.

 -Ce este moale dar pe mainile unei femei devine tare? Directorul deschide ochii mari dar inainte sa vorbeasca,Thomas raspunde:

-Oja pt unghii,doamna.

-Ce au femeile si barbatii in mijlocul picioarelor?

 -Genunchi,doamna!

-Bine si ce are o femeie maritata mai larg decat una celibatara? Directorului nu-i vine sa creada ce aude.

-Patul,doamna!

-Care parte a corpului meu este des cea mai umeda?

-Limba dumneavoastra, doamna!

 -Ce cuvant care incepe cu litera C….. inseamna ceva care poate sa fie umed sau sec si pe care barbatii le place sa-l priveasca?

 -Cerul! spune Thomas

Directorul, transpirat tot, rasufla usurat si decide sa opreasca testul si spune:

-Nu o sa te trimit la liceu o sa te trimit direct la Universitate! Eu as fi picat imediat acest test!

Morala: Cu inaintarea in varsta devenim perversi
 

 Meniu pescaresc : dimineata CRAP de foame, la amiaza STIU CA n-am ce manca, iar seara SOMN pe stomacul gol.
 

Offline edy70

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #121 : 19.Feb.2009, 02:58:00 p.m. »
      George Brown, fost ministru de externe al U.K. in anii '60 ai secolului trecut era cunoscut pentru purtarea sa extravaganta sub influenta alcoolului. Se spune ca la o receptie, in timpul unei vizite oficiale in Peru, el a invitat la dans o persoana imbracata in mov. Aceasta l-ar fi repezit insa, spunandu-i: 'Va refuz, in primul rand pentru ca sunteti beat crita, in al doilea pentru ca muzica pe care o auziti nu este vals, ci imnul de stat al Peru, iar in al treilea - pentru ca nu sunt femeie, ci arhiepiscopul Limei!'
 :ad sub masa:
"Tara aceasta piere din lipsa de oameni, nu din lipsa de programe. Aceasta este parerea noastra."   
SX4 1.6i GS 107 CP 4x4 gri-metal
Raspunde la numele de ZAMBI.
 

Offline ASZ

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #122 : 20.Feb.2009, 01:47:22 p.m. »
LISTA ANTI STRESS
  1. Plimbati-va cu masina. Parcati la marginea drumului, puneti-va ochelarii de soare si scoateti pe geam uscatorul de par.Îndreptati-l catre masinile care vin din fata. Acum numarati cîti soferi franeaza brusc în fata voastra!
  2. Reîncarcati automatul de cafea din biroul vostru cu cafea decofeinizata timp de trei saptamani. Cînd toata lumea va fi depasit dependenta de cafea, schimbati-le cafeaua cu ESPRESSO.
  3.  Daca scoateti bani la ghiseul bancii la rubrica scopul folosirii banilor scrieti < pentru marijuana >.
  4. Cînd sînteti pe un coridor, sariti în loc sa mergeti.. Apoi încercati sa numarati cîte persoane se uita la voi crucis!
  5. Daca sînteti la restaurant si vreti sa comandati ceva, cereti apa plata dietetica.
  6. Sunati-va prietenii cu cinci zile înainte sa mergeti la o petrecere si spuneti-le ca nu veti  putea fi prezent din cauza unei dureri de cap.
  7. Cînd scoateti bani de la ATM, apucati-va de strigat din toti rarunchii < Am castigat! Am castigat! >
  8. Daca va aflati într-o gradina zoologica, luati-o brusc la fuga catre parcare strigand îngrozit < Salvati-va! Au scapat toate animalele!
  9. Daca aveti copii, la masa de seara spuneti-le ca din cauza recesiunii va trebui sa renuntati la ei!
  10. La farmacie, cumparati o cutie de prezervative si dupa aia întrebati farmacistul unde este cabina de proba!

  Va garantez ca dupa ce veti fi încercat toate cele zece puncte din aceasta lista, veti suferi de orice mai putin de depresie!

Offline FaliT

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 844
  • Gen: Bărbat
  • i just lOve the Sx4 ;x
Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #123 : 20.Feb.2009, 03:16:30 p.m. »
super tare ! =))
Suzuki sx4
Motor : 1,500
An Fabricatie : 2008 Culoare : Black
 

Offline rexkrokiDAU

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #124 : 20.Feb.2009, 04:39:14 p.m. »
Un cavaler decide sa plece in Cruciada.
Hotarand ca in aceasta perioada sotia lui trebuie sa fie ferita de tentatii, ii pune centura de castitate, dupa care inmaneaza cheia celui mai bun prieten al sau:
- Daca nu ma intorc in patru ani, dezleaga centura si da-i dreptul sotiei mele la o viata libera si normala!
Dupa care, incalecand, se pierde in departare...
Dupa doar jumatate de ora, zareste in urma lui un nor de praf care se apropie vertiginos.
La un moment dat, este ajuns din urma de cel mai bun prieten al sau:
- Ce s-a intamplat?
- Ba, vezi ca mi-ai dat alta cheie!

Offline pitzy_

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 569
  • Gen: Bărbat
Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #125 : 20.Feb.2009, 05:13:24 p.m. »
      George Brown, fost ministru de externe al U.K. in anii '60 ai secolului trecut era cunoscut pentru purtarea sa extravaganta sub influenta alcoolului. Se spune ca la o receptie, in timpul unei vizite oficiale in Peru, el a invitat la dans o persoana imbracata in mov. Aceasta l-ar fi repezit insa, spunandu-i: 'Va refuz, in primul rand pentru ca sunteti beat crita, in al doilea pentru ca muzica pe care o auziti nu este vals, ci imnul de stat al Peru, iar in al treilea - pentru ca nu sunt femeie, ci arhiepiscopul Limei!'
 :ad sub masa:


Wikipedia: George Brown
Although the story is amusing, checks have not substantiated it. Brown did not visit South America during his term, and the story had originally circulated about a different minister.

si chiar daca nu e el, faza e de coma, :-j
Suzuki SX4 1.6 4WD GS  -  True Way of Life
 

Offline FaliT

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 844
  • Gen: Bărbat
  • i just lOve the Sx4 ;x
Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #126 : 20.Feb.2009, 06:05:36 p.m. »
O tipa vine la o vrajitoare:

- Doi barbati, Ion si Gheorghe, ma iubesc amandoi si vor sa ma ia in casatorie. Spune-mi, cine va fi norocosul ?
Vrajitoarea se uita in globul ei de cristal, in carti, si spune:
- Norocosul va fi Gheorghe, te vei casatori cu Ion !
Suzuki sx4
Motor : 1,500
An Fabricatie : 2008 Culoare : Black
 

Offline gabin

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #127 : 22.Feb.2009, 11:47:49 p.m. »
LISTA ANTI STRESS
  1. Plimbati-va cu masina. Parcati la marginea drumului, puneti-va ochelarii de soare si scoateti pe geam uscatorul de par.Îndreptati-l catre masinile care vin din fata. Acum numarati cîti soferi franeaza brusc în fata voastra!
  2. Reîncarcati automatul de cafea din biroul vostru cu cafea decofeinizata timp de trei saptamani. Cînd toata lumea va fi depasit dependenta de cafea, schimbati-le cafeaua cu ESPRESSO.
  3.  Daca scoateti bani la ghiseul bancii la rubrica scopul folosirii banilor scrieti < pentru marijuana >.
  4. Cînd sînteti pe un coridor, sariti în loc sa mergeti.. Apoi încercati sa numarati cîte persoane se uita la voi crucis!
  5. Daca sînteti la restaurant si vreti sa comandati ceva, cereti apa plata dietetica.
  6. Sunati-va prietenii cu cinci zile înainte sa mergeti la o petrecere si spuneti-le ca nu veti  putea fi prezent din cauza unei dureri de cap.
  7. Cînd scoateti bani de la ATM, apucati-va de strigat din toti rarunchii < Am castigat! Am castigat! >
  8. Daca va aflati într-o gradina zoologica, luati-o brusc la fuga catre parcare strigand îngrozit < Salvati-va! Au scapat toate animalele!
  9. Daca aveti copii, la masa de seara spuneti-le ca din cauza recesiunii va trebui sa renuntati la ei!
  10. La farmacie, cumparati o cutie de prezervative si dupa aia întrebati farmacistul unde este cabina de proba!

  Va garantez ca dupa ce veti fi încercat toate cele zece puncte din aceasta lista, veti suferi de orice mai putin de depresie!


 :ad sub masa: :ad sub masa: chiar am de gand sa incerc la vara primul punct :D
'08 Suzuki Swift Sport 1.6 VVT .:. Apex .:. Ferodo .:. Enkei
"Pe masura ce faci imbunatatiri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta."
 

Offline FaliT

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 844
  • Gen: Bărbat
  • i just lOve the Sx4 ;x
Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #128 : 23.Feb.2009, 12:23:03 a.m. »
LISTA ANTI STRESS
  1. Plimbati-va cu masina. Parcati la marginea drumului, puneti-va ochelarii de soare si scoateti pe geam uscatorul de par.Îndreptati-l catre masinile care vin din fata. Acum numarati cîti soferi franeaza brusc în fata voastra!
  2. Reîncarcati automatul de cafea din biroul vostru cu cafea decofeinizata timp de trei saptamani. Cînd toata lumea va fi depasit dependenta de cafea, schimbati-le cafeaua cu ESPRESSO.
  3.  Daca scoateti bani la ghiseul bancii la rubrica scopul folosirii banilor scrieti < pentru marijuana >.
  4. Cînd sînteti pe un coridor, sariti în loc sa mergeti.. Apoi încercati sa numarati cîte persoane se uita la voi crucis!
  5. Daca sînteti la restaurant si vreti sa comandati ceva, cereti apa plata dietetica.
  6. Sunati-va prietenii cu cinci zile înainte sa mergeti la o petrecere si spuneti-le ca nu veti  putea fi prezent din cauza unei dureri de cap.
  7. Cînd scoateti bani de la ATM, apucati-va de strigat din toti rarunchii < Am castigat! Am castigat! >
  8. Daca va aflati într-o gradina zoologica, luati-o brusc la fuga catre parcare strigand îngrozit < Salvati-va! Au scapat toate animalele!
  9. Daca aveti copii, la masa de seara spuneti-le ca din cauza recesiunii va trebui sa renuntati la ei!
  10. La farmacie, cumparati o cutie de prezervative si dupa aia întrebati farmacistul unde este cabina de proba!

  Va garantez ca dupa ce veti fi încercat toate cele zece puncte din aceasta lista, veti suferi de orice mai putin de depresie!


 :ad sub masa: :ad sub masa: chiar am de gand sa incerc la vara primul punct :D



=)))))))))))))))))))))))))))))))):)))))))))))))))))))))))))))))))))) mi-a sarit mancarea din gura =)))))))))))))
Suzuki sx4
Motor : 1,500
An Fabricatie : 2008 Culoare : Black
 

Offline danker

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #129 : 24.Feb.2009, 11:25:37 a.m. »
Ursul si marmota din reclamele Milka faceau kaka in padure, unul langa altul. Stand ei asa, ursul o intreaba pe marmota:
 -Auzi, pe tine nu te deranjeaza daca ti se lipeste kaka de blanita?
 -Nicidecum , raspunse marmota.
Si ursul lua marmota si se sterse cu ea la cur!
Daca as fi fost un pic mai prost... as fi fost fericit !