Autor Subiect: TARA UNDE SUNT NEVOIT SA TRAIESC.....si unde probabil va creste si copilul meu!  (Citit de 402711 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Online rexkrokiDAU

Din fericire grijile tale nu se adeveresc intotdeauna.  :)

Poate sunt eu pesimist ...sau doar ingrijorat. Planuiesc sa vin in tara in vara, mai apuc? Mi-am planuit deja traseul, mi-am luat biletele de ferry si mi-am arvunit cazarea....dar oi mai putea? Ca parca s-a umflat  in toti tarata, anul asta si in ultimii ani...!

Offline Costique

Am făcut aceeași treaba pentru 2020... cu 3 vreo zile înainte de a începe nebunia...Mi-am recuperat banii doar la unele chestii, am acum bani in cont la WIZZ...
  • Suzuki Vitara S AT

Offline ntire2000

What is the most important question human beings must answer?
What the f*ck do we know!?

Offline ntire2000

Coaliția mediocrilor. Cum ajunge un om pregătit jos, iar o nulitate sus

De retinut propozitia asta: "dacă într-o societate mai mulți indivizi prezintă un tip de alienare se poate pune un diagnostic de alienare întregii societăți"

Offline ntire2000

Platforma de vaccinare a dat și luni erori, deși România are printre cele mai mari viteze de internet din lume

Dumnezeu da, dar nu baga în traista....
Ca fapt divers, informaticienii din "sistem" sunt cel mai adesea niste veleitari care n-au habar de aproape nimic.
Cunosc institutii de stat din orasul meu care externalizeaza configurarea servelor si mentenanta unor firme/persoane private.
Angajatii care ar trebui sa presteze aceste sarcini trecute în fisa postului (pentru care iau salarii nesimtite) sunt praf, cel mult au competente de operatori de date si sunt la un nivel jenant de cunostinte (unii nu stiu sa configureze un amarât de sistem de operare)