Autor Subiect: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)  (Citit de 4657 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline deconectat

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 762
  • Gen: Bărbat
  • Membru cu logan
Re: Ce parere aveti despre ..... ?
« Răspuns #20 : 10.Iun.2009, 08:38:19 p.m. »
Mie imi place mai mult design-ul simplu cu care a venit cristyyy. La astea negre spatele mi se pare ok, dar fata e prea incarcata.

Daca ar fi dupa mine, as pune machetele pe forum ca sa le poata descarca oricine si as incerca sa fac si un mini magazin online pentru cei care vor sa cumpere gata facute. Din cate stiu eu, Cristi a alergat destul de mult si a incercat sa va faca o surpriza; din cauza asta nu s-a stiut de tricouri (si eu am aflat cu vreo 2 zile inainte de concurs).

Cred ca 2-3 versiuni de grafica pentru tricouri (fiecare disponibila pe mai multe culori) ar fi suficiente.
42 is not an anwser, it's an error code. the universe is saying 'Error 42: meaning to universe not found'
http://deconectat.wordpress.com/
 

Offline miocrl

Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #21 : 10.Iun.2009, 10:52:44 p.m. »
culorile:  mie imi plac galben si albastru cu suzuki-club cele de la concurs
scrisuri:
   - fata:  cele de la concurs + ar merge marit un pic sa fie = cu "Braila"
   - spate: Braila + "Way of life"

"Way of life" de la Braila din fata nu cred ca se vede pt ca e in lateral. parerea mea..


Offline anyd

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 732
  • Gen: Bărbat
Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #22 : 10.Iun.2009, 10:57:11 p.m. »
Interesanta propunere,....  :good:
 

Offline cristyyy2003

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13489
  • Thanked: 238 times
  • Gen: Bărbat
  • I'm old enough to know, but too young to care!!
    • Bucuresti
Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #23 : 11.Iun.2009, 12:38:32 a.m. »
Stiati ca "way of life" este trade mark?
Nu stiam ca a facut tricouri (la intalnirea de la Vulcani nu cred ca erau, iar la Bucuresti nu am putut ajunge)...(pot exista si mai multe modele, la fel ca si pe site-urile de la suzuki)  :)
Oare? Si culmea ca am interactionat fix la intalnirea din parcarea Praktiker. Inca odata ele (tricourile oficiale) se adreseaza world wide.


@LeonardSZK  ma bucur ca avem parte de opinia ta. Totusi atunci cand ti-am cerut-o direct nu ai reactionat in nici un fel....chiar in mai multe situatii cand atat tu cat si ceilalati moderatori ar fi putut aduce un plus de valoare.
  • #romaniaelectrica
Lume multă, oameni puțini!
 

razak

  • Vizitator
Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #24 : 11.Iun.2009, 12:44:37 a.m. »
the living proof !  :baston:

Eu sunt de parere ca toate materialele promotionale trebuiesc facute de catre Administrator si Echipa sa de incredere :) tot ce se vrea OFICIAL din partea club-suzuki.ro sa fie facut de ei.

Cine vrea poate sa-si faca ce tricou vrea cu Suzuki SX4, Ignis , blah blah dar nu cred ca este OK sa se foloseasca pe ele adresa clubului [ acesta sa zicem neagreand varianta prezentata de x user , ii poate leza si imaginea de exemplu ].

Trebuie sa tineti cont ca o data cu expansiunea forumului cresc si costurile de intretinere ... si e normal ca la un moment dat sa se treaca la AUTO FINANTAREA forumului, care se poate face din Obiecte promotionale, Reclame, Donatii.

NU trebuie sa va simtiti ofuscati ca se spun lucrurile astea, este ceva firesc si CORECT fata de Cristi. Daca nu era el poate nu aveam azi forumul asta la dispozitie.

PS : Nu stiti multi ce oferte a avut din partea unor Dealeri de a vinde forumul, nu a facut asta desi ii ieseau bani buni ... tineti minte asta si haideti sa aratam putina recunostiinta fata de un om ce-si dedica timpul acestui forum!
« Ultima Modificare: 11.Iun.2009, 12:58:54 a.m. de razak »
 

Offline lucianer

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 8024
  • Thanked: 252 times
  • Gen: Bărbat
  • Daihatsu Terios, 1.5 16V 105 CP Benzinar/GPL
Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #25 : 11.Iun.2009, 01:01:36 a.m. »
Corect punctat ,iata ce spuneam mai sus, si anume ca se stia de existenta tricourilor.Inca odata, sper sa se stinga divergentele  simplu:sa se renunte pe moment la ideea unor tricouri care sa circule in paralel ,in club!Stii, mai bine :ori le porti pe cele existente , ori nu!
Go Terios!!!:)
 

Offline hugbear

Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #26 : 11.Iun.2009, 01:09:38 a.m. »
Gata, mi-a picat fisa! Acum cred ca mi-am dat seama ce - sau cine - a generat confuzia asta stupida: partial EU! Imi aduc aminte ca leox (pe care l-am intalnit in drum spre Vulcani) m-a intrebat telefonic (daca imi aduc bine aminte dupa ce ne-am intors din excursie) daca "de la club se pot face rost de tricouri cu Suzuki Team". Nestiind la ce "Team" face referire, am presupus ca la WRC Team si i-am spus ca NU! Restul e istorie...

Macar am intuit corect (intr-un post anterior de pe la "Intalniri...") ca e o problema de comunicare :D !
Acu' ca s-a gasit vinovatul, timp de 48 de ore aruncati cu rosii in el (adica in eu), timp in care va racoriti frumusel, va strangeti mainile si redevenim gasca de amici eclectici care am fost dintotdeauna! Ce ziceti, batem palma?  >:D<
« Ultima Modificare: 11.Iun.2009, 01:21:58 a.m. de hugbear »
Zuza a IIa (SX4 GS 4WD "Gassy Beast")

 „Înțelepții vorbesc când au ceva de spus, nebunii - ca să spună și ei ceva.” ― Platon
 

Offline lucianer

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 8024
  • Thanked: 252 times
  • Gen: Bărbat
  • Daihatsu Terios, 1.5 16V 105 CP Benzinar/GPL
Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #27 : 11.Iun.2009, 01:27:35 a.m. »
Cred ca este ceva ce tine de Moderatori + Admini...noi suntem mai mici , si ne dam cu parerea .Voi trebuie sa cititi post-urile mai cu atentie!!!
Go Terios!!!:)
 

Offline ..::Khaos::..

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5819
  • Thanked: 3 times
  • Gen: Femeie
  • ..::SX4: love at first sight!::..
Re: Propunere tricouri (de la colegii din Braila)
« Răspuns #28 : 11.Iun.2009, 01:19:42 p.m. »
daca "de la club se pot face rost de tricouri cu Suzuki Team". Nestiind la ce "Team" face referire, am presupus ca la WRC Team si i-am spus ca NU! Restul e istorie...

De acest detaliu m-am "legat" si eu cand am zis ca nu e tocmai corect, din punctul meu de vedere, sa scrie asta pe tricouri, pentru ca noi nu suntem Suzuki Team, ci Suzuki CLUB (si Team, daca vreti). ;)

Oricum, bine ca ne-am mai linistit cu tricourile astea.. #:-S
SX4 1.6 GS 4WD Sunlight Copper named YOSHI :x