Autor Subiect: Un baaaanc :)  (Citit de 340527 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline shmocs

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #50 : 25.Nov.2008, 10:58:20 a.m. »
Un scotian aduce acasa un cos cu capsuni. Ia una din ele si o da fiului sau zicandu-i: - Ia fiule! Restul au acelasi gust. Un scotian pe patul de moarte: - Mama, esti aici? - Da, fiule, sunt aici! - Nevasta esti aici? - Da, barbate, sunt aici! - Copii, sunteti aici? -Da, tata, suntem aici! - Toata lumea e aici? - Da, toti suntem aici! - Atunci de ce e lumina aprinsa la bucatarie?


Un scotian care avea o sticla de wisky in buzunarul de la pantaloni se impiedica pe scari si cade destul de rau. Cand isi revine pune mana pe bunzunarul unde era sticla si simte ceva ud: - Sper ca e sange!
Suzuki SX4 1.6 GS 4WD Argintiu.
 

Offline adrian_r5

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #51 : 04.Dec.2008, 08:24:11 a.m. »
- Doamna, stiti ca sotul dvs. va inseala ?

- Bineinteles, stiu cu cine, stiu unde si cand, dar nu mi-am dat inca seama cu ce ...
« Ultima Modificare: 04.Dec.2008, 08:25:54 a.m. de adrian_r5 »
Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah:
 

Offline >pexic<

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #52 : 04.Dec.2008, 11:55:05 p.m. »
Un politist vine dimineata pe la ora 5 la serviciu, in pielea goala. Superiorul il intreaba:
- Ba, ce-i cu tine? Ai innebunit, ce vii in halul asta la serviciu?
Politistul super excitat:
- Sefuuuu' ..am fost cu nevasta-mea la o petrecere si pe la 3 noaptea au inceput jocurile de societate. S-au stins luminile si o voce a strigat:
- "Sa se dezbrace doamnele!".
Dupa cateva minute, din nou:
- "Si domnii sa se dezbrace!"
Imediat aceeasi voce a strigat:
-"Si acum ... la lucru!"
- Si ???!!!
- Si eu intr-un sfert de ora am ajuns...!!!
Fă din disperarea cea mai profundă, speranţa cea mai invincibilă.
 

Offline adrian_r5

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #53 : 11.Dec.2008, 03:19:06 p.m. »
In cadrul unui experiment sociologic, unei grupe de
 50 de oameni in care erau in mod egal femei si
 barbati i s-a dat un text si insarcinarea sa aseze
 in cadrul acelui text o virgula.

 Textul era:

 "Daca barbatul ar sti realmente valoarea pe care o
 are femeia ar merge in patru labe ."

Toti barbatii au asezat virgula dupa cuvantul „are".

Toate femeile au asezat virgula dupa cuvantul
„femeia".
Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah:
 

Offline danker

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #54 : 11.Dec.2008, 11:01:48 p.m. »
I. Care este, in zilele noastre, cea mai obisnuita formula de cerere in
casatorie?
R. Dumnezeule, sa nu-mi spui ca ai ramas insarcinata ...


I. Ce facea Mesterul Manole cand o zidea pe sotia lui, Ana?
R. Body-building.


I. Ce au in comun un trenulet electric si sanii unei femei?
R. Au fost create initial pentru copii, dar tot barbatii se joaca mai mult
cu ele.


I. De ce isi iau blondele pe ele pantaloni foarte stramti?
R. Ca lumea sa le poata citi pe buze.

I. Cum canta cucu` in America ?
R. With - with !
« Ultima Modificare: 11.Dec.2008, 11:03:34 p.m. de danker62 »
Daca as fi fost un pic mai prost... as fi fost fericit !
 

Offline ..::Khaos::..

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5819
  • Thanked: 3 times
  • Gen: Femeie
  • ..::SX4: love at first sight!::..
Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #55 : 16.Dec.2008, 09:23:58 a.m. »
La scoala -Copii ati citit "Capra cu 3 iezi?" -Daaaaaaa...!!!!!!(raspunde clasa). -Tu, asta mic din prima banca, ia spune-ne cati iezi avea capra...? -Pai povestea se cheama "Capra cu 3 iezi", nu? -Da -Si acum ma intrebati "cati iezi avea capra"? -Da.. -TREI,...in p*la mea....!!!!!!!!!!! -Adrian Despot,stai jos, azi ai nota 2.   :ad sub masa:

PS: deja se fac bancuri pe tema asta :-j
SX4 1.6 GS 4WD Sunlight Copper named YOSHI :x

 

Offline Leutz

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #56 : 16.Dec.2008, 06:14:00 p.m. »
Sotia se întoarce acasa dimineata. Barbatul o întreaba unde a fost pana la ora aia, la care femeia raspunde ca a dormit la cea mai buna prietena a ei. Barbatul da telefon la 10 cele mai bune prietene ale sotiei. Nici una nu-i confirma ca a dormit noaptea la ea ...
Se întoarce sotul dimineata acasa. Femeia îl întreaba unde a fost pana la ora aia. El raspunde ca a dormit acasa la cel mai bun prieten. Femeia telefoneaza la 10 cei mai buni prieteni ai sotului ei si, din toti, 8 îi confirma ca intr-adevar noaptea precedenta sotul ei a dormit la ei, iar ceilalti 2 insista ca inca se afla acolo...
« Ultima Modificare: 16.Dec.2008, 06:16:13 p.m. de Leutz »
  • SX4 AWD MT 2.0 - 2007 / Outlander AWD CVT 2.4 - 2019
 

Offline Sony

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #57 : 16.Dec.2008, 06:55:51 p.m. »
Il cunoasteti pe Fernando cel mai tare manelist din Caransebes?  :-j Intrati AICI si dati de la 1:02:00  >:)




[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9uIj0YvDBKE[/youtube]
« Ultima Modificare: 17.Dec.2008, 12:23:48 a.m. de Sony »
Ma distreaza Muppetsii! :)
 

Offline ..::Khaos::..

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5819
  • Thanked: 3 times
  • Gen: Femeie
  • ..::SX4: love at first sight!::..
Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #58 : 17.Dec.2008, 09:37:40 a.m. »
"Singura data cand poarta se inchide singura e atunci cand ai lasat cheile pe dinauntru". (Legea Futuipastelemasiidecheie)

"Cand ai miinile pline de unsoare incepe sa te gadile nasul". (Legea Nasuvreauntura)

"Cand ti se pare ca totul merge foarte bine... e pentru ca ai trecut cu vederea ceva important...". (Legea Îmitragpalme)

"Daca reusesti sa-ti pastrezi calmul cand toti din jurul tau sunt disperati.... e pentru ca nu ai priceput pe deplin gravitatea problemei". (Legea Încanapicatmoneda)

"Problemele nu se creeaza, nici nu se rezolva, ele doar se transforma!".               (Legea Astanueviata)

"Vei ajunge fugind la telefon exact cat sa mai auzi cum cineva inchide receptorul". (Legea Ghicicineafost)

"Mereu sunt doua filme bune pe doua programe diferite la televizor.... dar mereu la aceasi ora". (Legeaisibatjocdenoi)

"Probabilitatea de a te pata in timpul mesei creste direct proportional cu necesitatea de a-ti pastra haina curata! (Legea Numaiflescai)

"Orice corp omenesc scufundat intr-o vana facand o baie relaxanta cu spuma face sa sune telefonul! ". (Legea Cinedracusunaloraasta)

"Orice corp omenesc asezat pe WC face sa sune soneria de la intrare!".               (Legea Nicisamacacinlinistenupot)

"Viteza vantului creste direct proportional cu pretul coafurii recent facute!".           (Legea Chelulnuseagita)

"Daca, dupa multi ani, te decizi si arunci ceva ce nu ai folosit demult... Nu vor trece nici trei zile si vei avea absoluta si urgenta nevoie exact de acel obiect! ".                    (Legea Samibagpiciorul)

"Mereu cand ajungi punctual nu va fi nimeni sa te vada, dar cand intirzii doar 5 minute... vor fi toti deja prezenti... si toti se vor uita la ceas si vor clatina din cap!                 (Legea Namaripilapicioare)

"Atunci cand ai nevoie sa descui o usa , cu mainile ocupate de zece pungi mari si grele... cheia se va afla in buzunarul opus mainii pe care cu greu ti-ai eliberat-o".   (Legea Degeabasuni)

"Nu lua asa in serios viata, la urma urmei oricum nu vei iesi  viu din ea!"
SX4 1.6 GS 4WD Sunlight Copper named YOSHI :x

 
The following users thanked this post: Popescu Sebastian

Offline >pexic<

Re: Un baaaanc :)
« Răspuns #59 : 17.Dec.2008, 02:21:23 p.m. »
Fă din disperarea cea mai profundă, speranţa cea mai invincibilă.