Autor Subiect: Nebunia - Sosele spectaculoase  (Citit de 50021 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline rexkrokiDAU

Re: Nebunia - Sosele spectaculoase
« Răspuns #280 : 01.Iun.2022, 12:13:26 a.m. »
Merge și cu un pădurar  >:D<

Offline Hoinar

Re: Nebunia - Sosele spectaculoase
« Răspuns #281 : 01.Iun.2022, 07:42:06 a.m. »
Neata,

O idee interesanta, care ma tenteaza si pe mine, ce spuneti de inceputul lunii Septembrie?

Sună mai mult decât tentant și interesant!  :good:

Dată fiind distanța mare de România, e nevoie de un concediu mai lung - așa că deja întreb: când ar fi potrivit pentru voi?
Să decidem cumva startul/intervalul și apoi poate facem un subiect separat de discuție - cum zic eu de obicei, nu știi cine este interesat și se alătură!  ;-)
  • Suzuki SX4 S-Cross 1.4 Hybrid 2021 Passion, Suzuki Grand Vitara 2, 2L benzina
Libertatea ta se termina acolo unde incep drepturile altora!
 

Offline Cristi (XTI)

Re: Nebunia - Sosele spectaculoase
« Răspuns #282 : 02.Iun.2022, 04:16:26 p.m. »
Salutare!  :)

Luna iulie este deja blocată pentru mine cu tot felul de evenimente sportive prin țară, așa că mi-ar surâde începutul lunii septembrie (plus ceva din finalul unii august), cu precizarea că pe 09 septembrie aș vrea să fiu deja înapoi, mai precis în jud. Bistrița Năsăud, în zona de sud a Munților Rodnei.

Cum vi se pare?  ;-)
Jimny 2019 GLX MT Kinetic Yellow  
 
The following users thanked this post: Hoinar

Offline rexkrokiDAU

Re: Nebunia - Sosele spectaculoase
« Răspuns #283 : 02.Iun.2022, 05:32:20 p.m. »
Eu nu prea pot să lipsesc la începutul lunilor de la job. Dar planificați cum vă cade vouă bine și dacă pot mă alătur și eu.  :)

Offline Hoinar

Re: Nebunia - Sosele spectaculoase
« Răspuns #284 : 03.Iun.2022, 05:40:18 a.m. »
Suna bine :)
Hai ca discutam zilelea astea sa vedem daca iese ceva frumos :)

Salutare!  :)

Luna iulie este deja blocată pentru mine cu tot felul de evenimente sportive prin țară, așa că mi-ar surâde începutul lunii septembrie (plus ceva din finalul unii august), cu precizarea că pe 09 septembrie aș vrea să fiu deja înapoi, mai precis în jud. Bistrița Năsăud, în zona de sud a Munților Rodnei.

Cum vi se pare?  ;-)
  • Suzuki SX4 S-Cross 1.4 Hybrid 2021 Passion, Suzuki Grand Vitara 2, 2L benzina
Libertatea ta se termina acolo unde incep drepturile altora!