Autor Subiect: Reclama Suzuki  (Citit de 16442 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline enicky

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #50 : 31.Mar.2016, 11:40:51 p.m. »
             Deci noi suntem Sindicatul si ei  ....patronatul.
         Noi le cumparam masinile si ei stau linistiti la birou, pe salarii de mii de euro.
         Noi le facem reclama si ei isi vand masinile.
         Mai nou ne prostesc cu un site de "prieteni" unde sa ne punem pozele(ca pe feisbuc) si sa le facem iar ...reclama.
         Noi le cerem sprijinul, ei nu sunt "acasa".
         Noi avem probleme, lor nici nu le pasa.
             Asta e : "clientul nostru, fraierul nostru" ! "Noi avem un target si un business-plan, n-avem treaba cu fun-clubul, si-au facut, este treaba lor, doar n-or vrea sa mai si colaboram!". "Au cumparat masinile, gramada pe ei sa-i tocam la service".
       Hellooo, Suzuki-romaniaaaa!! do you have balls ?     Nuuu, cred ca gresesc eu...........!
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Online Lerua07

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #51 : 31.Mar.2016, 11:47:59 p.m. »
Ca corect ai mai ziso neicusorule.... enicky !  :clap:
  • Vitara 2015, spirit 1.6 benzina, allgrip, TM, alba,
Multumeste-te cu putin, pentru ca putinul nu-ti va lipsi niciodata !
 

Offline shpeedy

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #52 : 01.Apr.2016, 09:07:04 a.m. »
         Noi le cumparam masinile si ei stau linistiti la birou, pe salarii de mii de euro.

Asta e o presupunere personala, banuiesc...

In rest, de acord cu tine, dar - atata vreme cat parcursul Suzuki Club Romania si Suzuki Romania sunt doua linii paralele - nu vad ce efect poate avea mesajul tau. Cu mai mult succes se poate dovedi o abordare pe Facebook a Suzuki Romania...
Ex: 2007 Swift M13A, 2010 SX4 M16A 4x4
Current: (2019 Ignis Allgrip K12C), 2007 Forester 2.0X
 
The following users thanked this post: rexkrokiDAU

Offline enicky

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #53 : 01.Apr.2016, 11:00:03 p.m. »
Asta e o presupunere personala, banuiesc....
               Aaaa, pardon, stau pe facebook rezolvand cu promptitudine problemele clientilor !!!! Scuzati-mi ignoranta !!!    =))   Se subintelege din enumerarile mele, cred, ca cele doua entitati sunt paralele, dar ma gandesc ca poate la un moment dat se intersecteaza, cine stie..... noi speram.
« Ultima Modificare: 01.Apr.2016, 11:04:14 p.m. de enicky »
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline hugbear

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #54 : 02.Apr.2016, 02:06:39 a.m. »
Daaa, sigur, cum să nu?! Cum s-au tot intersectat din 2008 încoa'...
Zuza a IIa (SX4 GS 4WD "Gassy Beast")

 „Înțelepții vorbesc când au ceva de spus, nebunii - ca să spună și ei ceva.” ― Platon
 

Offline rexkrokiDAU

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #55 : 02.Apr.2016, 08:31:39 a.m. »
Se subintelege din enumerarile mele, cred, ca cele doua entitati sunt paralele, dar ma gandesc ca poate la un moment dat se intersecteaza, cine stie..... noi speram.

La cine te referi când spui noi? La tine și mașina ta sau la SCR? Eu nu țin minte să-ți fi spus ce sper eu și bănuiesc că nici majoritatea celor ce formează această comunitate nu te-a numit purtător de cuvânt.

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14334
  • Thanked: 3361 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #56 : 06.Apr.2017, 04:54:03 p.m. »
Ma uit de jumatate de ora pe History si am prins deja doua pauze publicitare. In fiecare dintre ele a fost prezenta reclama la noul SX4 (S-cross pentru cunoscatori).
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice
 

Offline enicky

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #57 : 06.Apr.2017, 05:03:38 p.m. »
  Vezi si Realitatea. Cred ca au o campanie.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline sfichiu

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #58 : 06.Apr.2017, 07:51:36 p.m. »
Pe Kanal D  e reclama la Vitara!
  • VITARA S ,Matiz
 

Offline hugbear

Re: Reclama Suzuki
« Răspuns #59 : 06.Apr.2017, 09:01:49 p.m. »
Ma uit de jumatate de ora pe History si am prins deja doua pauze publicitare. In fiecare dintre ele a fost prezenta reclama la noul SX4 (     S-cross     pentru cunoscatori).
:good:
Zuza a IIa (SX4 GS 4WD "Gassy Beast")

 „Înțelepții vorbesc când au ceva de spus, nebunii - ca să spună și ei ceva.” ― Platon
 
The following users thanked this post: rexkrokiDAU