Autor Subiect: New Vitara facelift  (Citit de 83260 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline VictorN

Re: New Vitara facelift
« Răspuns #580 : 28.Dec.2020, 09:17:21 a.m. »
Bordul e moale pt toate echiparile de la face-lift.
Eu unul am avut buget fix. Mi-ar fi plăcut Spirit dar 4x4 îmi e util.
Cheia, ceasul din bord, navigația, boxele, senzorii sunt lucruri care se pot adăuga/modifica.

Cu o floare nu se face primăvara. Chiar și cu scaunele de pe spirit, interiorul tot spartan rămâne.



Trimis de pe al meu ONEPLUS A5010 folosind Tapatalk

 

Offline Bobi

Re: New Vitara facelift
« Răspuns #581 : 28.Dec.2020, 09:25:55 a.m. »
Masina per total e spartana, dar la mine orice privitor a ramas socat de tapiteria din piele, in consecinta pe langa aia de textila cea de piele da alta prestanta masinii.
 

Offline enicky

Re: New Vitara facelift
« Răspuns #582 : 28.Dec.2020, 11:40:49 a.m. »
Mă puteți ajuta vă rog cu niște curiozități:care sunt diferențele între cele 3 echipări Passion, Spirit și Luxus? Sau mai precis: ce au în plus Spirit față de Passion și Luxus față de Spirit? Mulțumesc.
  Cel mai bine intra aici si iti faci o configuratie : https://suzuki.ro/masini/vitara-hybrid/

Sau daca vrei direct la dealer : https://dabauto.suzuki.ro/masini/vitara-hybrid-48v/
 
   Ai toate variantele posibile 2wd sau 4wd , poti cere oferta, eu zic ca e mai simplu, nu ?
  Ca sa nu-ti mai spun ca din descrierile de mai sus lipsesc niste optiuni...
iar in opinia mea, nu cred ca e cazul sa-ti spunem ce iti place si ce nu, ce iti e util si  ce anume nu iti va lipsi daca nu-l vei avea, asta sunt gusturile tale, care, putin probabil sa coincida cu ale altuia.
   P.S. Acum dupa ce am si o varianta Spirit, n-as putea  spune ca m-as lipsi de vreuna din optiuni/dotari.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline ntire2000

Re: New Vitara facelift
« Răspuns #583 : 28.Dec.2020, 01:26:28 p.m. »
Pe de alta parte diferenta de 2600 euro pentru unii sunt o gramada de bani pentru altii sunt doua salarii.
E fix bugetul pentru o masina SH pe care sa o dai fara griji sexului frumos ca s-o loveasca cu diverse ocazii.  :-))
  • スズキ ビターラ
Κατά τον δαίμονα εαυτού
 

Offline Tatallor

Re: New Vitara facelift
« Răspuns #584 : 28.Dec.2020, 03:43:10 p.m. »
Pai echiparile oricum is diferite intre variantele Facelift si Hybrid.
  • Suzuki Vitara 1.4 Passion 2WD MT Galactic Grey Metallic
 

Offline 9iuli

Re: New Vitara facelift
« Răspuns #585 : 08.Ian.2022, 12:30:56 a.m. »
Prim octombrie/noiembrie vine vitara facelift 2022.
Benzina mild hybrid, benzina plug-in hybrid.
Sursa de pe net.

« Ultima Modificare: 08.Ian.2022, 12:41:03 a.m. de 9iuli »
  • Vitara Cool Hybrid 1.4 Allgrip
Hey it's me @ no stress!
 
The following users thanked this post: cristidav