Autor Subiect: TARA UNDE SUNT NEVOIT SA TRAIESC.....si unde probabil va creste si copilul meu!  (Citit de 648032 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ...

Waze habar nu avea, m-am trezit cu poliția la 5 mașini în față. Nu mă simt deloc privilegiat, ci siderat de amploarea inutilă a acestui eveniment.
Nu îmi urăsc țara, doar mi-e silă de unii, mulți concetățeni.
Suntem vai de capul nostru, saraci, murdari, lipsiți de de educație și acces la sănătate, dar o ardem cu zeitatea pe bani. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DMfxzzp8E4C0&ved=2ahUKEwibp9vU18jiAhVyo4sKHUDcAX4QwqsBMAB6BAgDEAU&usg=AOvVaw1QZBOrRGN3rYcwr08Ma2Um
 

Offline Utilizator_Anonim

@cad tu ai avut vreun moment in care ti-a placut ceva sau ai fost acru de mic? =))
  • Scross 1.4 allgrip pasion, skoda yeti 2.0 tdi 4x4, saab 900 coupe 230 cp
 

Offline ...

Ha, ha. Very funny. It is to laugh.
 

Offline rexkrokiDAU

Waze habar nu avea, m-am trezit cu poliția la 5 mașini în față. Nu mă simt deloc privilegiat, ci siderat de amploarea inutilă a acestui eveniment.
Nu îmi urăsc țara, doar mi-e silă de unii, mulți concetățeni.
Suntem vai de capul nostru, saraci, murdari, lipsiți de de educație și acces la sănătate, dar o ardem cu zeitatea pe bani.

Optiunea thank you nu-mi ajunge pentru a-mi exprima asentimentul :)

Offline ...

Îți dau contul meu bancar?  ;)
 

Offline rexkrokiDAU

Doar dacă e în chf  :D

Offline ...

Îmi fac Revolut. Și-așa nevasta vrea la toamnă să aniversam 15 ani de căsnicie prin Basel-Mulhouse-Freiburg.
 

Offline rexkrokiDAU

Bun asa. Da un semn daca vrei.  :)

Offline enicky

... Nu mă simt deloc privilegiat, ci siderat de amploarea inutilă a acestui eveniment.
Nu îmi urăsc țara, doar mi-e silă de unii, mulți concetățeni.
    Mai baetzi, dupa simptome, cred ca o luati usor spre depresie ! :-))
  Pe saraci ii urati, pe bogati nu-i suferiti, daca se auzea camva ca Papa a refuzat invitatia de a ne vizita, ati fi dat vina pe pzd... :-O, dar probabil ca , na, ca tot romanul : cand nu-i dai de ce nu i-ai dat, cand i-ai dat ....te-ntreaba daca e sustenabil ! :)
  Daca tu esti  siderat ca a venit papa, ce Doamne iarta-ma sa mai zic!
 Daca ar fi vreo 10-15 pe lume te-as intelege, dar cand e doar unul... :-j
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline NicNic

  Daca tu esti  siderat ca a venit papa, ce Doamne iarta-ma sa mai zic!
 Daca ar fi vreo 10-15 pe lume te-as intelege, dar cand e doar unul... :-j

Noroc ca este unul singur, Papa!
Ar fi fost culmea sa avem 10-15 vizite de astea...

Si eu sunt siderat de efectele propagandei vechiului regim. Se rasfrang pana in zilele noastre.
Trebuie sa vedem sefi de state, de religii, oamenii care ne conduc.
  • ex-Suzuki SX4 Navi silky silver metallic = ex-SUVI
Desteapta-te romane!
Traiasca capra vecinului!
 
The following users thanked this post: ...