Autor Subiect: Huse scaune New Vitara  (Citit de 29388 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline enicky

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #10 : 09.Mar.2016, 09:28:49 a.m. »
         Probabil ca-s cu ceva piele. Eu d-alea de panza as vrea, arata bine si alea.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline marcone

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #11 : 04.Mai.2016, 08:18:16 a.m. »
Pana la urma si-a luat cineva huse pentru Vitara? Majoritatea linkurilor postate mai sus nu se deschid.
 

Offline marcone

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #12 : 04.Mai.2016, 09:44:39 a.m. »
Am sunat la cei de la http://new.husa-auto.ro/ si preturile pentru Vitara incep de la 240 de euro (textile, fara brizbrizuri), modelul cu alcantara e vreo 700  de euro samd. Termen de livrare: 4-5 saptamani :D
Astept un cod pentru a accesa sectiunea de montaj pentru a vedea cum arata pe Vitara.
« Ultima Modificare: 04.Mai.2016, 09:53:09 a.m. de marcone »
 

Offline enicky

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #13 : 04.Mai.2016, 11:56:19 a.m. »
Pana la urma si-a luat cineva huse pentru Vitara?
               Si-a luat un colleg cu sx4 gri inchis cu rosu, a pus multe poze, f.frumoase de la site-ul publicat mai sus, si a spus ca doar pt. fata l-au costat 948 lei.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline Lerua07

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #14 : 04.Mai.2016, 01:42:27 p.m. »
Ma intreb daca chiar merita atatia bani aceste huse  :-/
  • Vitara 2015, spirit 1.6 benzina, allgrip, TM, alba,
Multumeste-te cu putin, pentru ca putinul nu-ti va lipsi niciodata !
 

Offline marcone

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #15 : 04.Mai.2016, 02:01:46 p.m. »
Ma intreb daca chiar merita atatia bani aceste huse  :-/

Si eu m-am intrebat asta si in lipsa unor argumente solide am ales varianta economica:
http://www.bestautovest.ro/set-huse-scaun-model-elegance-pentru-suzuki-vitara-de-la-2015-set-huse-auto-fata-spate.html
 

Offline enicky

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #16 : 04.Mai.2016, 04:39:18 p.m. »
    Probabil ca doar le-ai comandat  si inca nu le-ai primit, nu ? eram curios cum sunt : mai groase mai subtiri, sunt din mat fin, etc.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline marcone

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #17 : 04.Mai.2016, 08:02:50 p.m. »
    Probabil ca doar le-ai comandat  si inca nu le-ai primit, nu ? eram curios cum sunt : mai groase mai subtiri, sunt din mat fin, etc.

Iti zic cand le am in mana :)
 

Offline marcone

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #18 : 05.Mai.2016, 11:33:56 a.m. »
Tocmai le-am primit, husele sunt semi-universale, marimea M-L, deci nimic dedicat Vitara.
Materialul e oarecum buretos, am tras putin de el si pare solid dar nu ma pronunt asupra calitatiisi si rezistentei in timp.
Ramane de vazut la montaj, daca vin cat de cat; altfel cred ca le returnez, huse universale gasesti peste tot la preturi mult mai mici decat am dat eu pe ele.
 

Offline enicky

Re: Huse scaune New Vitara
« Răspuns #19 : 05.Mai.2016, 02:15:05 p.m. »
  Ei, sa le stapanesti sanatos ! sa vezi cum vin pe scaune, asta e important. La final sa ne faci niste poze. Tot pe la banii astia le-am luat si eu p-ale mele si scria pe eticheta ca sunt anti vreo sapte chestii. Doar ca acum sun ceva cam largi.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip