Autor Subiect: 2% pentru SuzukiClub!  (Citit de 89642 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Racky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 499
  • Gen: Bărbat
  • Romanian Road Runner - Membru "adoptat"
Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #30 : 25.Mar.2013, 10:16:42 p.m. »
Am completat-o si maine o trimit, iar pentru cei care cred ca din suma asta Cristi se imbogateste, ar trebui sa stea mai mult pe langa el sa vada cati bani scoate din buzunar pentru aceasta pasiune numita Suzuki Club !! Si nu, nu iese pe plus niciodata, mereu e pe minus .
 

 Meniu pescaresc : dimineata CRAP de foame, la amiaza STIU CA n-am ce manca, iar seara SOMN pe stomacul gol.
 

Offline miocrl

Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #31 : 26.Mar.2013, 09:16:59 a.m. »
In curand, voi face un efort financiar si voi achizitiona un server mai mare si vom putea stoca imaginile (dupa resize, max 200kb/ image) la "noi acasa".

Numa' bine,
Cristi

Pai hai sa facem toti cei care dorim, nu numai tu, care si asa ai probleme cu your Junk. Te rog sa faci publica valoarea serverului si hai sa incepem o lista de subscribtie pentru achizionarea lui.

Offline cristyyy2003

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13489
  • Thanked: 238 times
  • Gen: Bărbat
  • I'm old enough to know, but too young to care!!
    • Bucuresti
Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #32 : 26.Mar.2013, 04:57:18 p.m. »
Cine-i Cristi asta ca vreau sa-l cunosc?  >:) Acum sa nu exageram cu treaba asta...eu fac ce fac pentru ca imi place ceea ce fac si pentru ca iubesc Suzuki (chiar daca cu Vitara am dat chix..nu generalizez) si am vrut sa fie din fonduri independete de Suzuki Romania sau alta entitate Suzuki oficiala ca sa nu devenim cumva "compania" de PR a acelei entitati.

Asadar, am completat si eu fisa cu pricina. Daca intampinati dificultati nu ezitati sa scrieti aici! Fisele odata completate se trimit "RECOMANDAT" la administratia finaciara de care apartineti.
Aici gasiti administratiile financiare pe judete si orase!

Spor!
  • #romaniaelectrica
Lume multă, oameni puțini!
 

Offline sanduraveica

Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #33 : 08.Apr.2013, 01:33:59 p.m. »
     Acu' o ora am trimis formularul completat la circa financiara. Recomandat!  :good:
  • Ignis
 

Offline SuzukiClub

Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #34 : 17.Mai.2013, 04:34:00 p.m. »
Multumim!!
Formularele care au ajuns la noi au plecat astazi! Va multumim si nu uitati ca au mai ramas cateva zile pentru transmiterea formularului 230! Indiferent de locul unde redirectionati cei 2% nu uitati sa o faceti pana pe 25 MAI 2013.

 

Offline edy70

Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #35 : 21.Mai.2013, 10:57:40 a.m. »
Si ai mei 2% au plecat astazi catre SCR !  :good:
"Tara aceasta piere din lipsa de oameni, nu din lipsa de programe. Aceasta este parerea noastra."   
SX4 1.6i GS 107 CP 4x4 gri-metal
Raspunde la numele de ZAMBI.
 

Offline edy70

Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #36 : 23.Mai.2014, 12:00:24 p.m. »
"N-a baut, n-a mancat, 2% de la @edy70, traiasca, pam-pam "

 :D
"Tara aceasta piere din lipsa de oameni, nu din lipsa de programe. Aceasta este parerea noastra."   
SX4 1.6i GS 107 CP 4x4 gri-metal
Raspunde la numele de ZAMBI.
 

Offline SuzukiClub

Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #37 : 27.Mai.2014, 06:09:02 p.m. »
Topicul este fix pentru SuzukiCLUB Romania.
Cat despre cei 2% puteți alege sa susțineți clubul sau nu! important este sa ii redirecționati spre instituțiile care considerati voi ca ii merita si nu sa lăsați statul sa se "joace" cum vrea el cu ei!
P.S. Cred ca in acțiunile gen cea propusă de @mxxa - cand clubul a ajutat o casa de copii cu dizabilitati (moment in care multi membrii au raspuns prezent) se strâng mult mai mult decat cei 2%.
P.P.S. Vreti sa Ajutati!? Puneti mana si faceti acest lucru - indiferent de zona, metoda sau categorie ajutata - si sunt convins ca se vor găsi membrii care sa va urmeze exemplu. Scrisul pe forum si Like-ul ori share-ul de pe Facebook nu se considera ajutor!!



Sent from my 
 

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14365
  • Thanked: 3383 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #38 : 03.Mai.2015, 06:49:12 p.m. »
A sosit timpul sa ne hotaram cui redirectionam cei 2% din impozitul pe venit pe 2014.

Eu voi opta din nou pentru SCR, drept pentru care-l rog pe @Admin sa reconfime datele ASCR postate in primul mesaj al acestui topic.

Mai jos este link-ul pentru formularul 230 care trebuie completat cu datele personale si cu datele Asociatiei si trimis la Administratia Financiara de care apartineti pana la 25 mai 2015. Formularul a fost modificat fata de cel de anul trecut.

http://static.anaf.ro/static/10/Anaf/formulare/cerere_230_2014.pdf
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice
 
The following users thanked this post: enicky

Offline hubbabubba

Re: 2% pentru SuzukiClub!
« Răspuns #39 : 04.Mai.2015, 04:14:54 p.m. »
Si eu ii dau tot la SCR!
What goes around comes around ...