Autor Subiect: TARA UNDE SUNT NEVOIT SA TRAIESC.....si unde probabil va creste si copilul meu!  (Citit de 652382 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ntire2000

Asta cred ca nici sigurante pe instalatia electrica n-avea, o fi pus sârme taiate la dimensiune ca sa n-aiba întreruperi "neplanificate".
Un ghertoi penal care acuma se mira ca i-a ars odrasla în cotetul ala facut fara respectarea niciunei norme legale.

Stau si ma-ntreb cum dracu' si-au pus aia viata în mâinile lui, stiind cât e de interlop ....
  • スズキ ビターラ
Κατά τον δαίμονα εαυτού
 

Offline ntire2000

Statul asta cretin se plânge ca n-are bani si se face ca nu întelege de ce blocheaza unii soselele.
Dar plateste furnizorii de gaz, pentru ca se poate nu-i asa?
Aia cer 62 de euro/MWh, în timp ce pe bursele internationale gazul costa de fapt doar 30 de euro/MWh.....

Prețul gazelor de pe bursa europeană a scăzut sub pragul de 30 euro/MWh, în mijlocul iernii / România se comportă în continuare de parcă ar fi criză energetica
  • スズキ ビターラ
Κατά τον δαίμονα εαυτού
 

Offline NicNic

Statul asta cretin se plânge ca n-are bani si se face ca nu întelege de ce blocheaza unii soselele.
Dar plateste furnizorii de gaz, pentru ca se poate nu-i asa?
Aia cer 62 de euro/MWh, în timp ce pe bursele internationale gazul costa de fapt doar 30 de euro/MWh.....

Prețul gazelor de pe bursa europeană a scăzut sub pragul de 30 euro/MWh, în mijlocul iernii / România se comportă în continuare de parcă ar fi criză energetica


Nu pentru ca se poate, ci pentru ca trebuie. De asta plateste furnizorii respectivi.

  • ex-Suzuki SX4 Navi silky silver metallic = ex-SUVI
Desteapta-te romane!
Traiasca capra vecinului!
 
The following users thanked this post: Costique

Offline ntire2000

  • スズキ ビターラ
Κατά τον δαίμονα εαυτού
 

Offline Laurentiu

De când a depus jurământul, Klaus Iohannis nu a avut concediu de odihnă, în sensul definit de legislația muncii
"...agenda arată că Iohannis a avut activități și în zilele în care restul românilor erau liberi legal." - saracul de el. I s-au rupt hainele pe el de atita transpiratie.
ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14376
  • Thanked: 3387 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
@Laurentiu, daca iti spuneam acum 10 ani că il vei regreta pe Băse', m-ai fi crezut?  :-?
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice
 

Offline ntire2000

Ala macar era "jucator".... dupa ratia zilnica de Chivas îl apuca limbarita pe la orele 19 si baga câte o conferinta de presa ad-hoc.
Aveam parte de actiune, pe ala nu trebuia sa-l raportam disparut.

Cred ca e singurul politician cu putere din ultimii 35 de ani care si-a lasat rudele sa faca bulau.

In alta ordine de idei, cred ca urmeaza s-o belim, Klaus va fi ultima noastra problema.
  • スズキ ビターラ
Κατά τον δαίμονα εαυτού
 

Offline Laurentiu

@Laurentiu, daca iti spuneam acum 10 ani că il vei regreta pe Băse', m-ai fi crezut?  :-?
Poate daca as fi mers pe zicala: schimbarea sefilor e bucuria nebunilor.

Acu' 10 ani nu aveai de unde sa-l cunosti. Poate vrei sa spui acum 5 ani. Orium, nici pe unul si nici pe celalalt nu l-am inghitit ... dupa ce i-am cunoscut. Niste LEPRE.
ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline ntire2000

Ni se pregateste o dictatura digitala.
Pretextul tocmai exista.

A dracu' hackerii astia, taman în Italia i-or gasit.
Pâna acuma auzisem ca-n Italia sunt doar macaronari.....dar se pare ca le au baietii si cu calculatoarele.

PS: nici hackerii rusi nu mai sunt ce-au fost, nu-i asa?!?  B-)
PS2: dupa ce bagi o poala de bani în mass-media e posibil ca un partid practic inexistent în afara platformelor de socializare sa fie pe locul 3?

LE: apropo....daca chiar au fost italieni hackerii respectivi, cred ca la un moment dat o sa avem un moment de gold, pardon .... de glorie a unora, când o sa se scurga prin presa anumite documente.....
Zic si eu, sigur se coace ceva cu treaba asta.
Serviciile l-au rezolvat si pe Constantinescu, nu-i asa?

« Ultima Modificare: 30.Ian.2024, 11:14:10 p.m. de ntire2000 »
  • スズキ ビターラ
Κατά τον δαίμονα εαυτού
 

Offline BrSx4

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1555
  • Thanked: 234 times
  • Gen: Bărbat
  • Munca nu a omorat niciodata pe nimeni
    • Braila
Poate au găsit carnetul de note a lui Ciolacu și lucrarea de doctorat a lui Mă-Ciuca 🤣🤣🤣
  • SX4 1.5 glx, New Vitara 1.6 AllGripp Turqouaz
SX4 1.5 glx gri metal
New Vitara 1.6 AllGripp Turqouaz
Diferența dintre inteligență și prostie este că inteligența are limite