Autor Subiect: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR  (Citit de 7149 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Hoinar

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #190 : 26.Sep.2022, 02:48:54 p.m. »
Foarte faina intalnirea, abia o astept pe urmatoarea  :D
Multumesc celor care s-au implicat in organizarea acestei intalniri.
  • Suzuki SX4 S-Cross 1.4 Hybrid 2021 Passion, Suzuki Grand Vitara 2, 2L benzina
Libertatea ta se termina acolo unde incep drepturile altora!
 
The following users thanked this post: sfichiu, MGK, FritzVonSpritz, mari

Offline enicky

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #191 : 26.Sep.2022, 08:02:42 p.m. »
   Ca si celelalte intalniri si sarbatorirea a 14 ani de la infiintarea Suzuki Club Romania a fost una reusita si plina de entuziasm !
Ca de obicei, a doua zi(Sambata) am avut un traseu combinat in frumoasa zona din Buzau, Sarata Monteoru, iar seara a fost cina festiva, urmata de traditionalele povestiri despre masinile noastre si viitoare posibile trasee de facut.
   A treia zi(Duminica) s-a mai facut un traseu mai scurt, urmat de intoarcerea acasa.
 Ne-am intors acasa cu amintiri placute ce au ramas imortalizate foto si video si cu gandul la urmatoarea intalnire, pentru ca toamna abia a inceput !
« Ultima Modificare: 26.Sep.2022, 08:32:42 p.m. de enicky »
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: sfichiu, MGK, gabi males, FritzVonSpritz, mari, Romix

Offline sfichiu

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #192 : 26.Sep.2022, 09:26:47 p.m. »
Si eu tin sa multumesc organizatorilor pentru acest eveniment deosebit....s-o tina tot asa!!! :good:
  • VITARA S ,Matiz
 
The following users thanked this post: MGK, gabi males, FritzVonSpritz, mari

Offline FritzVonSpritz

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #193 : 27.Sep.2022, 09:08:26 a.m. »
Ne-am vazut, am petrecut, iar duminica dimineata am dat pedale spre casa.
Pozele postate de colegi reflecta modul placut in care ne-am bucurat de reintalnire, de timpul liber (sambata si unii  chiar duminica), insa ca intotdeuna a ramas regretul ca totul s-a petrecut prea repede, nu am putut savura mai mult momentele in care eram impreuna.
Multumiri organizatorilor si participantilor, cu speranta ca vom repeta o astfel de iesire,  cel putin la fel de placuta.
Regretul meu e ca am ratat  poza de 55.555 km in bord!  :dknw:
  • Suzuki Ignis GL 2018, Ex-Nissan Micra Hatchback 2005
Daca ai o masina, te bucuri de 2 ori: cand o cumperi si cand o vinzi....
 
The following users thanked this post: sfichiu, NicNic, enicky, MGK, gabi males, mari, nick5roo

Offline guryy

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #194 : 28.Sep.2022, 07:02:30 p.m. »
Mulțumesc și eu organizatorilor și colegilor pentru frumoasa și palpitanta expediție. Chiar dacă a fost prima mea expediție de acest fel m-am simțit minunat.
Vă mulțumesc și sper să ne mai întâlnim și cu alte ocazii.
  • suzuki scross 4*4
 
The following users thanked this post: enicky, gabi males, FritzVonSpritz, mari

Offline enicky

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #195 : 05.Ian.2023, 06:18:59 p.m. »
Gata si clip-ul :


  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: Leutz, sfichiu, gabineg, Cristi (XTI), NicNic, gabi males, FritzVonSpritz, Romix, nick5roo

Offline sfichiu

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #196 : 05.Ian.2023, 09:20:19 p.m. »
Da!!...am retrait frumoasele momente de la Sarata Monteoru!!!Fain si multumim @enicky!!! :good:
  • VITARA S ,Matiz
 
The following users thanked this post: enicky, FritzVonSpritz

Offline enicky

Re: Intalnirea noastra la 14 ani de SCR
« Răspuns #197 : 08.Ian.2023, 08:11:05 p.m. »
  Si part.2, Vulcanii Noroiosi :

  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: sfichiu, NicNic, gabi males, FritzVonSpritz