Autor Subiect: Sa mai radem nitel!!  (Citit de 293828 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Cosmin09

Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #810 : 20.Ian.2017, 12:27:54 p.m. »
 :-)) Asta e chiar buna!
  • Vitara S 1.4 turbo 4x4 6AT Galactic Grey din 18.11.2015 pana in 07.02.2022
 

Offline enicky

Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #811 : 20.Ian.2017, 12:37:16 p.m. »
  ".... popor in momente de restriste... =)) si jale" ar fi expresia corecta ! :-))
  "....eventuala eliberare a unor condamnati penali" m-a ingrozit maxim, asa ca decat sa umblu teleleu pe strada la -100C, mi-am achizitionat o alarma noua(pt. apartament) si am mai pus si 2 lacate chinezesti la usa ca sa nu intre "penalii" peste mine cand s-or intoarce de la festivitatile din aceasta seara !! :-))
        Si apropos de festivitati, le puteti urmari live deseara pe "Aneta 3" (dar nu cred !) ! =))  Si tot de aici putem afla daca are in program dl. Iohannis sa faca si el o vizita pe la penitenciarele romanesti !(nici asta n-o cred) :-))
        Si sa nu uitam ca "arma de tarie" a poporului roman este ...umorul ! :good:
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14364
  • Thanked: 3383 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #812 : 20.Ian.2017, 12:49:25 p.m. »
mie imi place si poza asta


Tocmai am scris si eu una. Dar nu singur, ci împreună cu colegii... :)
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice
 

Offline toma

Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #813 : 20.Ian.2017, 12:49:46 p.m. »
  ".... popor in momente de restriste... =)) si jale" ar fi expresia corecta ! :-))
  "....eventuala eliberare a unor condamnati penali" m-a ingrozit maxim, asa ca decat sa umblu teleleu pe strada la -100C, mi-am achizitionat o alarma noua(pt. apartament) si am mai pus si 2 lacate chinezesti la usa ca sa nu intre "penalii" peste mine cand s-or intoarce de la festivitatile din acesta seara !! :-))
        Si apropos de festivitati le puteti urmari live deseara pe "Aneta 3" (dar nu cred !) ! =))  Si tot de aici putem afla daca are in program dl. Iohannis sa faca si el o vizita pe la penitenciarele romanesti ! :-))
        Si sa nu uitam ca "arma de tarie" a poporului roman este ...umorul ! :good:

Daca asta e tot ce intelegi din ce se intampla in jurul tau...  :(

Discutia cu aglomeratia si cu cei eliberati din puscarii este "fumigena".

Adevaratul scop este albirea unor baieti si protejarea altor baieti in fata unui viitor incert care poate include puscaria: gratiere pentru condamnari cu suspendare, dezincriminarea unor fapte si distrugerea insitutiei denuntatorului.

Am fost la vot, ma duc la proteste si lupt pe orice cale pot (inclusiv postand aici), pentru ca nu vreau sa las PSD-ul sa ma dea afara din tara. Refuz sa fiu obligat sa plec de nemernicii astia!


PS fiind oftopic evident se poate sterge.


« Ultima Modificare: 20.Ian.2017, 01:02:06 p.m. de toma »
  • Suzuki Vitara 2015 Allgrip diesel
Omul este singurul animal care roșește, ori ar fi potrivit să o facă - Mark Twain
 

Offline enicky

Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #814 : 20.Ian.2017, 12:54:12 p.m. »
Daca asta e tot ce intelegi din ce se intampla in jurul tau...  :(
             @toma nu mai fi trist, ca eu sunt pe topicul " Sa mai radem nitel!!", daca voi sunteti pe altul......
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline enicky

Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #815 : 20.Ian.2017, 12:56:16 p.m. »
Tocmai am scris si eu una.... :)
             Nu stiu cum v-a reusit, zau ! Ca dupa unii cica numai la "mititica" se poate !
   L.P. FELICITARI !
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: gabineg

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14364
  • Thanked: 3383 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #816 : 20.Ian.2017, 12:58:21 p.m. »
PS fiind oftopic evident se poate sterge.

Sau se poate închide topicul direct din emisfera sudica!  :-)) Aici am fost on-topic... ;)

@enicky: n-ai niciun haz pentru pledoaria pro-amnistie !  :( Dar mulțumesc pentru felicitări!
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice
 

Offline toma

Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #817 : 20.Ian.2017, 01:01:08 p.m. »
Sau se poate închide topicul direct din emisfera sudica!  :-)) Aici am fost on-topic... ;)

Profit de ocazie sa protestez: nu mi se pare normal ca cineva care nu sta in Romania sa poata inchide discretionar topicuri pe suzuki-club.RO!    :-))    Si eu am fost on-topic ;)
  • Suzuki Vitara 2015 Allgrip diesel
Omul este singurul animal care roșește, ori ar fi potrivit să o facă - Mark Twain
 

Offline Laurentiu

Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #818 : 20.Ian.2017, 01:03:44 p.m. »
Cam cat de mare sa fie nivelul de ipocrizie sa faci o asemenea remarca, in conditiile in care - prin mentinerea respectivei semnaturi - politizezi cu fiecare postare facuta?!
ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14364
  • Thanked: 3383 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
Re: Sa mai radem nitel!!
« Răspuns #819 : 20.Ian.2017, 01:05:15 p.m. »
Profit de ocazie sa protestez: nu mi se pare normal ca cineva care nu sta in Romania sa poata inchide discretionar topicuri pe suzuki-club.RO!    :-))    Si eu am fost on-topic ;)

Citește regulamentul și ai sa vezi ca poate... :happy:
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice