Autor Subiect: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !  (Citit de 5350 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline bogdanb

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #10 : 09.Iul.2009, 09:34:49 p.m. »
body, vorba lui @miocrl de fapt, ce-ti trebui sa te implici? da-le un PM in gand  :D si bucura-te ca ai descoperit un forum care "sustine disciplina", si nu doar in trafic... ;)
SX4 4x4 1.6GS aka Suzie Q :)
 

Offline grandvitara

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 219
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #11 : 09.Iul.2009, 10:41:06 p.m. »
body,nu conteaza vorba unuia de pe un forum ...eu care am avut ocazia sa te cunosc zic ca nu merita sa-ti faci nervi pe chestia asta.Esti un om adevarat,de cuvant,iar de partea cealalta a desktopului nu stii ce ramas fara droguri era.Am observat si eu in timp ca pe net sant o gramada de ''zmei''care de fapt bantuie pe acolo din cele mai ciudate cauze.Asa ca in concluzie:nu se merita tati ,tu esti un om adevarat,un membru suzuki-club si te asteptam la intalnirile din Ploiesti si nu numai. ;)
 

Offline bogdanb

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #12 : 09.Iul.2009, 10:50:44 p.m. »
Eu m-am inscris odata din greseala pe un forum, fara sa-mi dau seama ca adminul dorea de fapt sa administreze un blog! (de la "monolog") Si am plecat. Probabil ca in curand chiar va ajunge sa scrie pe un blog, fiindca mare activitate pe forum nu mai are. Si uite-asa, fiecare pasare pe limba ei piere ...
SX4 4x4 1.6GS aka Suzie Q :)
 

Offline body

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #13 : 10.Iul.2009, 07:59:17 a.m. »
@grandvitara S-au facut intalniri la Ploiesti si eu nu am stiut ?
 :(
Legat de ban-ul dat pe reno , fiti atenti ce se scrie

Your account has been temporarily suspended. This suspension is due to end on 8 Jul 2009, 11:16.

Bun , pai din cate inteleg cu engleza mea trebuia sa se termine , sau nu . =)) Plus ca suspendarea a fost data ieri , ori ieri a fost in 9 iulie .
Oamenii sunt varza .
O intrebare pentru cine stie cum se administreaza un forum . Cum pot ( in afara de injuraturi etc ) sa fac pt a imi inchide respectivii contul . Multumesc anticipat .
Seic de ploiesti cu Mitsu Outlander si nevasta cu Vitara
 

Offline ..::Khaos::..

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5819
  • Thanked: 3 times
  • Gen: Femeie
  • ..::SX4: love at first sight!::..
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #14 : 10.Iul.2009, 09:21:29 a.m. »
Cum pot ( in afara de injuraturi etc ) sa fac pt a imi inchide respectivii contul .
Atunci cand poti accesa contul ar trebui sa ai pe undeva o optiune Close/Delete Account :dknw:
SX4 1.6 GS 4WD Sunlight Copper named YOSHI :x

 

Offline Racky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 499
  • Gen: Bărbat
  • Romanian Road Runner - Membru "adoptat"
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #15 : 10.Iul.2009, 10:14:15 a.m. »
Pe Dacia/Reno nu se poate sterge contu' si nici un administrator/moderator nu o sa ti-l stearga...Asta e "politica" forum-urilor respective.
 

 Meniu pescaresc : dimineata CRAP de foame, la amiaza STIU CA n-am ce manca, iar seara SOMN pe stomacul gol.
 

Offline ..::Khaos::..

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5819
  • Thanked: 3 times
  • Gen: Femeie
  • ..::SX4: love at first sight!::..
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #16 : 10.Iul.2009, 10:18:49 a.m. »
Pff ce nasoli :w
SX4 1.6 GS 4WD Sunlight Copper named YOSHI :x

 

Offline mihaitza2007

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki Ignis 1.3 GL AC 2003
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #17 : 10.Iul.2009, 11:51:26 a.m. »
Am gasit si pe softpedia (cel putin) un moderator care nu era de acord sa ai alt punct de vedere decat ce era in spiritul afirmatiilor lui.
Asa ca am renuntat la a mai posta pe acel forum, decat atunci cand chiar am nevoie.
Respectati-va in trafic si conduceti preventiv!

интересное
 

Offline body

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #18 : 10.Iul.2009, 12:30:07 p.m. »
In momentul in care o sa expire ban-ul il bag la origini pe papagal si gata !
 :D
Seic de ploiesti cu Mitsu Outlander si nevasta cu Vitara
 

Offline miocrl

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #19 : 10.Iul.2009, 05:27:57 p.m. »
Cum pot ( in afara de injuraturi etc ) sa fac pt a imi inchide respectivii contul . Multumesc anticipat .

pai daca nu poti sa il stergi.. poti sa iti schimbi nick-ul in unul mai "frumos" ca de ex "moderator de kko"  X-(