Autor Subiect: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !  (Citit de 5350 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline body

Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« : 09.Iul.2009, 09:37:52 a.m. »
Pana sa apara acest forum ( pana sa am si eu suzuki , mitsa sau alta masina straina ) ca tot romanul am avut Dacie . In consecinta mi-am facut un cont pe dacia club ( pe undeva prin 2004 ) . Azi un papagal de pe acolo facut moderator ( cu varsta cam cati ani am eu de condus) isi permite sa ma jigneasca , ii raspund in mod identic ( practic spunandu-i ca el este in modul in care a vorbit ) si fericit imi da ban . Chiar a inebunit lumea ?
PS Nu vreau sa spun ca acel forum a ajuns un loc in care cativa indivizi ( cu avantaje probabil din partea reno) isi permit sa dea afara pe oricine nu pupa in dos renou !
Ce parere aveti ?
Seic de ploiesti cu Mitsu Outlander si nevasta cu Vitara
 

Offline Iahim

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 345
  • Gen: Bărbat
  • Suzeta Splash 1,2
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #1 : 09.Iul.2009, 10:20:46 a.m. »
Mai draga, ca sa il parafrazez pe adevaratul Seic al tarii, daca te cobori la mintea prostului .....asa patesti! Cu prostul nu te pui ca are mintea odihnita. Trebuia sa il ignnori si acum erai linistit si impacat cu ideea ca esti mai bun decat el. Oricum si eu as fi procedat la fel ca tine, adica gresit! Trebuie sa invatam sa ignoram sau sa anticipam reactia celor de langa noi. Asta e, intri pe Dacia Club ca vizitator si ramai pe Suzuki cu drepturi full, este natural in fiinta umana sa excelezi spre mai bine!
Toate bune, Mihai
 

Offline SGD

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 549
  • Gen: Bărbat
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #2 : 09.Iul.2009, 10:23:39 a.m. »
Da, Bogdan... Nu te mai cobori la mintea tuturor frustratilor, ca nu merita...  ;)
De-aia Suzuki nu e o marca foarte raspandita, pentru ca se gasesc putini care sa o reprezinte, vorba unui coleg care are o semnatura: "...OAMENI sunt putini".
 

Offline Racky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 499
  • Gen: Bărbat
  • Romanian Road Runner - Membru "adoptat"
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #3 : 09.Iul.2009, 10:36:16 a.m. »
Debia acum ai probleme cu ei ? Cam tarziu tarziu... Pe DaciaClub cu Reno si-au luat-o toti in cap. Daca un moderator zice ceva si nu zici ca el, e vai de tine. O sa-ti sara-n cap toti pupincuristii care o sa zica ca tu te inseli si ala are dreptate, iar moderatorii nu o sa se dea in laturi de la a te jigni. Si eu am cont pe Dacia/Reno din 2005, si sincer, de cca 1 an nu mai intru, decat daca am nevoie de o informatie ceva. Pe Reno a fost si o cearta care s-a lasat cu injuraturi, ban-uri etc pentru ca mai marii forum-ului au decis ei asa, ca la intalnirile nationale sa nu participe decat cei care au participat la minim 2-3 intalnire precedente.
Eu am ajuns la concluzia ca cele doua cumunitati s-au dus pe apa Sambetei...Parerea mea
 

 Meniu pescaresc : dimineata CRAP de foame, la amiaza STIU CA n-am ce manca, iar seara SOMN pe stomacul gol.
 

Offline body

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #4 : 09.Iul.2009, 11:21:00 a.m. »
Nu-sh cum sa explic , dar un forum banuiesc eu ca se vrea o comuniune unde fiecare sa-si exprime punctul de vedere . Punctul lui de vedere nu un punct de vedere impus . Aveam 18 ani la revolutie si mi-a ajuns cenzura de dinainte .
Iata ce scrie papagalul :
hell
Pa pa pa pa pa pa pa pa...pauza cat mai lunga! :D

hellcat is a member of the Moderatori group and has 3600 posts.

@ racky Nu postam prea mult acolo pt ca nu am f mult timp liber .
« Ultima Modificare: 09.Iul.2009, 11:29:09 a.m. de body »
Seic de ploiesti cu Mitsu Outlander si nevasta cu Vitara
 

Offline Racky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 499
  • Gen: Bărbat
  • Romanian Road Runner - Membru "adoptat"
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #5 : 09.Iul.2009, 11:35:51 a.m. »
Aulei ma..Cu HellCat ? Bacauan de al meu
 

 Meniu pescaresc : dimineata CRAP de foame, la amiaza STIU CA n-am ce manca, iar seara SOMN pe stomacul gol.
 

Offline sprite

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 67
  • Gen: Bărbat
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #6 : 09.Iul.2009, 11:39:49 a.m. »
...si care-i baiu'? Informatia, daca chiar ai nevoie de ea, o gasesti si nelogat.  :D

 

Offline miocrl

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #7 : 09.Iul.2009, 11:49:04 a.m. »
e vorba de orgoliu...
mama si tata multor rele
depinde in ce stare prinzi un moderator...

Offline Racky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 499
  • Gen: Bărbat
  • Romanian Road Runner - Membru "adoptat"
Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #8 : 09.Iul.2009, 12:02:41 p.m. »
Mda...am citit si eu o parte din topic-ul despre care vorbeste body, si sincer, la o chestie ii dau dreptate. Ideea e ca body afirma ca poza cu o masina care ar trebui sa aiba urme de ars ( au intervenit pompierii ) nu are nici o urma in pozele din ziar, si ca aceea nu este masina in cauza. Dar mai marii si expertii de pe forum-ul celalalt, sustin sus si tare ca aia e poza cu masina in cauza. Nici eu nu prea as crede ca aceea este masina, ca am mai vazut prin ziare, chiar si pe la stiri poze cu "Golf-ul cu care a plecat Base' de la GoldenSprint" si care era defapt un Clio de aceeasi culoare, si multe astfel de "gafe".
 

 Meniu pescaresc : dimineata CRAP de foame, la amiaza STIU CA n-am ce manca, iar seara SOMN pe stomacul gol.
 

Offline body

Re: Atitudinea unor moderatori pe alte forumuri !
« Răspuns #9 : 09.Iul.2009, 12:23:49 p.m. »
Mai nou mi-am facut cont si pe reno . Am postat la administrative pt a atrage atentia despre ce e vorba , un alt user imi da dreptate cum ca hellcat asta e imbecil si apoi ma trezesc cu ban si acolo  =)) =))
Astia-s retardati rau , pe cuvant .
PS Le-am scris sa-mi desfiinteze contul daca asa inteleg ei sa se comporte .l
Seic de ploiesti cu Mitsu Outlander si nevasta cu Vitara