Autor Subiect: Recensamant probleme ne/rezolvate in garantie  (Citit de 321 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline miocrl

Recensamant probleme ne/rezolvate in garantie
« : 22.Aug.2022, 09:55:11 p.m. »
Salutare as fi foarte curios sa aflu care au fost problemele pe care Suzuki le-a rezolvat pe garantie, indiferent de model, si care au fost cele nerezolvate pe garantie in decursul timpului.

formatul recomandat:
user / masina(cu detalii) / problema rezolvata in garantie / problema nerezolvata in garantie

miocrl: sx4 1.5 benz MT 2007/ schimbat caseta de directie si etrierii frana fata( dar in Oradea, in Timisoara(de unde sunt eu, la Sara Motors) nu se constatase nicioproblema) / nu am avut alte probleme care sa nu fie rezolvate, dar daca nu insistam la alt service, ramaneam cu caseta bulita
  • https://www.facebook.com/ComunitateaWaldorfTimisoara
 
The following users thanked this post: ntire2000

Offline ASZ

Re: Recensamant probleme ne/rezolvate in garantie
« Răspuns #1 : 24.Aug.2022, 02:11:33 p.m. »
ASZ / SX4 4*4 1.6 MT 2008 / schimbat caseta directie (in 2011) la Suzuki Cluj / problema binecunoscuta
ASZ / SX4 4*4 1.6 MT 2008 / schimbat suruburile de fixare a scaunului soferului (in 2010) la Suzuki Cluj /  problema binecunoscuta
ASZ / Vitara 1.6 Allgrip MT 2016 / raportat scartaitul scaunului soferului (la Cluj si Debrecen) / au dat din umeri si au zis ca nu stiu ce sa faca
 
The following users thanked this post: miocrl