Autor Subiect: Autohaus Huber - Deva și Sibiu  (Citit de 21158 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline enicky

Re: Autohaus Huber - Deva și Sibiu
« Răspuns #40 : 20.Feb.2021, 02:58:08 p.m. »
Felicitari! Asa trebuie sa fie relatia service-client, personal am ramas placut impresionat, iar la urmatoarele necazuri cu masina, am sa incerc sa ajung din nou acolo.
P.S. Desi initial mi s-a comunicat suma de 640 lei pt revizie ( incomparabil cu ce imi propusese Premium Cars Cluj 850 lei, sau ATP motors Baia Mare 850-900 lei), la final am platit 604,73 lei, ba in plus am schimbat si 2 becuri de pozitie spate care imi erau arse
Multumesc Autohaus Huber Deva!
  Eu continui sa am incredere in oameni, iar munca cu omul, in speta publicul, nu-i usoara deloc si uneori se  mai pot intampla si accidente.
Si mai depinde uneori chiar si de client, conform zicalei, "tonul face muzica".
 Daca tu client ai o atitudine corecta si civilizata, putin probabil sa ti se raspunda altfel.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: teutzue, FritzVonSpritz

Offline FritzVonSpritz

Re: Autohaus Huber - Deva și Sibiu
« Răspuns #41 : 18.Feb.2022, 06:04:32 p.m. »
Am facut revizia 3 la Autohaus Huber - Deva, din nou servicii foarte bune si din nou multumiri d-lui Costea, sef service pentru promptitudine si amabilitate
Inlocuit Ulei motor + filtru ulei, filtru de aer, filtru polen, .......placutele de frana nu au necesitat inlocuire fiind mai mult de jumatate grosime ferodou pe ele.
Cost : 695  lei
  • Suzuki Ignis GL 2018, Ex-Nissan Micra Hatchback 2005
Daca ai o masina, te bucuri de 2 ori: cand o cumperi si cand o vinzi....
 

Offline FritzVonSpritz

Re: Autohaus Huber - Deva și Sibiu
« Răspuns #42 : 02.Feb.2023, 07:59:18 p.m. »
Am facut Revizia a 4-a la Autohaus Huber Deva.
Pe langa ulei si filtre, am schimbat placute de frana si am extins asistenta rutiera Susuki cu 1 an
Cost total : 1576 lei
Din nou multumiri d-lui Costea sef de service pt amabilitate si promtitudine, lucruri cu care deja m-am obisnuit.
  • Suzuki Ignis GL 2018, Ex-Nissan Micra Hatchback 2005
Daca ai o masina, te bucuri de 2 ori: cand o cumperi si cand o vinzi....
 

Offline calyyn

Re: Autohaus Huber - Deva și Sibiu
« Răspuns #43 : 06.Iul.2023, 03:21:06 p.m. »
Astăzi am făcut a doua revizie la autohaus hubăr Deva, 
Toate filtrele,ulei,schimbare lichid frana și schimbare stropitor parbriz-----cost 925 Ron. Oameni de nota 10, profesioniști.
  • Suzuki Vitara an 2021
Suzuki Vitara an 2021